Vaše zdraví na prvním místě

Ordinace Sysmed Praha
Marie Sedláková MUDr. Katarina Svobodová (zdravotní sestra)

Kdo jsme

Vaše spokojenost a pevné zdraví to je náš cíl

V ordinaci Sysmed je na prvním místě váš komfort a zdraví. Jako váš praktický lékař v Praze-Smíchově jsme zde pro vás při jakýchkoli zdravotních obtížích. Zaměřujeme se na prevenci a udržení vašeho zdraví, což zahrnuje pravidelné kontroly a očkovací programy. V naší ordinaci dbáme na to, aby každý pacient dostával pozornost a léčbu šitou na míru jeho potřebám.

Naše poloha vám umožňuje snadný přístup veřejnou dopravou (metro B – Anděl) i autem (vjezd na parkoviště polikliniky z ulice Drtinova), včetně pohodlného parkování v bezprostřední blízkosti ordinace. Ordinace se nachází v budově A, ve 4.patře, přístup je bezbariérový.

Naše ordinace je akreditována Ministerstvem zdravotnictví České republiky v oboru všeobecného praktického lékařství. Naše tým, vedený MUDr. Marií Sedlákovou, společně s vysoce kvalifikovanou zdravotní sestrou Katarínou Svobodovou, je zde, aby vám poskytl profesionální a komplexní péči.

MUDr. Marie Sedláková

Katarina Svobodová (zdravotní sestra)

Roku 2002 absolvovala Střední zdravotnickou školu v Nitře, poté až do roku 2008 působila jako zdravotní sestra v Kardiocentru pro dospělé ve Fakultní nemocnici v Motole. Certifikována k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra. Od r.2014 pracuje v ordinaci praktického lékaře Sysmed s.r.o.

Reference

Pokud jste byli s poskytnutou zdravotní péčí a souvisejícími službami u nás spokojeni, budeme rádi, pokud nás doporučíte i Vašim blízkým a kolegům.
Na Vaší spokojenosti nám záleží, proto se o své zkušenosti s naší péčí můžete podělit s ostatními prostřednictvím portálu Známý lékař.

Marie Sedláková - ZnamyLekar.cz