Jak se objednávat

Naše ordinace si klade za cíl poskytovat vám individuální péči ve vstřícném a klidném prostředí. Abychom vám mohli nabídnout co nejlepší služby a věnovat se vašim zdravotním potřebám s maximální pozorností, přešli jsme na systém plně založený na předchozím objednání pacientů.

Pro všechny vaše potřeby, ať už jde o objednání na vyšetření, e-recepty, nebo jiné dotazy, využijte prosím naši platformu Virtuální sestra Emmy. Díky Emmy můžete jednoduše a kdykoli zaslat svůj požadavek, který bude zpracován v našich ordinačních hodinách. Platformu najdete na adrese: https://moje.sestraemmy.cz/-/sysmed

V případě, že dáváte přednost telefonickému spojení, jsme vám k dispozici na čísle +420 604 190 091 během ordinačních hodin. I v takovém případě však doporučujeme využít Emmy pro rychlejší a efektivnější komunikaci.

Elektronickou poštu bychom chtěli využívat pouze jako poslední možnost, a to v nejnutnějších případech. Naše prioritní komunikační kanály jsou, v pořadí dle důležitosti, Virtuální sestra Emmy, telefon a v krajním případě email.

Pro akutní případy a náhlá onemocnění jsme schopni zajistit ošetření v den vašeho požadavku, avšak je nutné si předem domluvit konkrétní čas prohlídky prostřednictvím Emmy nebo telefonicky, abychom mohli zajistit bezpečné a hladké poskytování péče všem našim pacientům.

Děkujeme za pochopení a těšíme se, že budete co nejvíce využívat služby Virtuální sestra Emmy pro komounikaci s námi.

author avatar
nejedlymi@gmail.com

Aktuálně

drug-1070943_1280

E-recepty

Napište nám na náš email a my vám recept pošleme elektronicky.

doctor-6497491_1280

Objednání

Objednávejte se na emailu ordinace@sysmed.cz nebo volejte na

doctor-563428_1280

Ordinační doba

Fungujeme v režimu 100% objednávání pacientů.